0

HEROJSKI LIDS: Otkinuli bodove ‘Superligašu’!

Objavljeno: 19.04.21 u 23:11

Uspeo je Lids da dođe makar do boda!

U okviru 32. kola engleske Premijer lige sastali su se domaćin Lids i gostujući Liverpul. Utakmica je okončana rezultatom 1:1, a tokom svih 90+ minuta, gledali smo sjajnu borbu i mnoštvo šansi.

Pri rezultatu 0:0, nakon velike greške Fabinja, još veću šansu imao je Bamford. Ipak, loš prijem, a potom i šut stavili su Alisona u poziciju heroja. Do vodstva stiže Liverpul u 31. minutu utakmice, kada je sjajnu akciju krunisao pogotkom Sadio Mane. U ulozi asistenta se našao veoma spretni Aleksandar-Arnold.

Bližio se kraj utakmice i svi su mislili da će Liverpul odneti ceo plen na ‘Enfild’. Ipak Dijego Ljorente je imao malo drugačije planove. Pogotkom u 87. minutu doneo je izjednačenje i bod timu!