0

BLAM BUGARSKOG SUDIJE KOJI JE NASMEJAO SVE: Krenuo je da pokaže žuti karton, a onda je ostao šokiran! (VIDEO)

Objavljeno: 19.04.21 u 18:43

Smešna scena dogodila se na derbiju u komišiluku.

Na utakmici između Carskog sela i CSKA, u okviru bugarskog šampionata, dogodila se komična situacija. Glavnu ulogu imao je arbitar tog meča, koji je nasmejao celu Evropu.

On je u 62. minutu nakon jednog oštrog starta krenuo da pokaže žuti karton, ali kada je stavio ruku u džep i sam se šokirao. Glavni sudija je shvatio da je na poluvremenu zaboravio karton u svlačionici, pa je brzo potrčao do aut linije gde mu ga je jedan pomoćnik dao.

Domaćini su u derbiju Sofije iznenadili favorizovani CSKA. Slavili su 2:1 i to pobedonosnim golom Daskalova u 90. minutu.