0

RADNIK VODI NA POLUVREMENU! Falko promašio penal za Zvezdu, Milovanović doneo prednost Surduličanima! (VIDEO)

Objavljeno: 17.04.21 u 19:52

Fudbaleri Crvene zvezde i Radnika igraju meč 32. kola Superlige Srbije, a trenutni rezultat je 1:0 za goste iz Surdulice.

Jedan od krivaca zašto crveno-beli nisu poveli jeste Filipo Falko.

Italijan je u 24. minutu imao priliku da iz penala postigne gol, ali je slabo šutirao, te je rezervni golman gostiju Ranđelović odbranio njegov udarac.

Kako to obično biva, ekipa koja je promašila veliku priliku je kažnjena.

Nekadašnji omladinac crveno-belih Uroš Milovanović je postigao vodeći gol za Radnik, igrao se 35. minut. Sjajno je istrčao kontru, iskoristio kiks odbrane Zvezde, predriblao Borjana i postigao vodeći pogodak.