0

PARTIZAN SLAVIO U ŠAPCU NAKON PREOKRETA: Rani gol Mačve nije omeo crno-bele! (VIDEO)

Objavljeno: 16.04.21 u 19:58

Završen je meč 32. kola Superlige Srbije.

FK Partizan je potvrdio ulogu favorita na meču protiv Mačve. Izabranici Aleksadra Stanojevića su odneli pobedu rezultatom 2:1.

Mačva je dobro počela ovaj duel i na samom startu utakmice stigla je do prednosti. Strelac je u 3. minutu bio Branislav Knežević koji je postigao sjajan pogodak.

Napadao je Partizan sve vreme, a najveća prepreka im je bio Miloš Gordić. On za Mačvu nastupa kao pozajmljeni igrač Crvene zvezde.

Dugo je trebalo crno-belima da dođu do izjednačenja, pa im radost donosi Takuma Asano u 43. minutu. Miljković je probio kroz centar šesnaesterca domaćih, činilo se da će izgubiti loptu, ali je ona ipak došla do Asana, koji je imao lak posao.

Gol za potpuni preokret, ekipi Partizana donosi Lazar Marković. Sjajno dodavanje mu je u 56. minutu poslao Bibras Natho, Marković je predriblao golmana i postigao gol.