0

FUTSALERI SRBIJE IZBORILI BARAŽ ZA EVROPSKO PRVENSTVO! ‘Orlovi’ posle preokreta stigli do trijumfa! (VIDEO)

Objavljeno: 14.04.21 u 23:50

Futsal reprezentacija Srbije savladala je Bosnu i Hercegovinu sa 3:1 u poslednjem kolu kvalifikacija i izborila baraž za plasman na Evropsko prvenstvo.

Srbija je imala imperativ pobede u Zenici, ali bi im i remi odgovarao da je Rumunija imala tri boda manje uoči poslednjeg kola.

Bilo je za očekivati da će Rumunija lako izaći na kraj sa Severnom Makedonijom (9:1), pa je za Srbiju svakako bilo bolje da trijumfuju na gostovanju lideru grupe.

Domaćin je poveo golom Sesara u 12. minutu, naši igrači su brzo preokrenuli rezultat pogocima Rakića u 13, i Pršića koji je pogodio dva puta u 14. minutu.

‘Orlovi’ će plasman na Evropsko prvenstvo juriti u dvomeču sa Belorusijom u novembru ove godine.