0

OVAJ ČOVEK JE SA DRUGE PLANETE: Nova dva gola Vlahovića u porazu od Atalante! (VIDEO)

Objavljeno: 11.04.21 u 23:29

Njegov tim je izgubio od Atlante, ali srpski reprezentativac nastavlja da blista.

Fudbaleri Fiorentine poraženi su od Atalante rezultatom 3:2. Dušan Vlahović je postigao dva gola, doneo nade domaćima da mogu i do potpunog preokreta, ali se to nije desilo.

Golovima Zapate u 13. i 40. minutu, ekipa Atalante stekla je veliku prednost od 2:0. Nakon centaršuta sa leve strane u 57. minutu, Kaseres je glavom spustio loptu pravo na volej Vlahoviću koji smanjuje prednost na 2:1.

Samo 9 minuta kasnije, Kuame je odradio sjajan posao, prebacio je igrača gostiju i dodao loptu Srbinu koji ovog puta ima nešto lakši posao. Na semaforu je tada pisalo 2:2.

Ipak, radost Fiorentine nije dugo trajala. Već u 70. minutu, gostima je dosuđen penal. Siguran sa bele tačke je bio Josip Iličić koji golom postavlja konačan rezultat.