0

LUDNICA U FRANCUSKOJ: Dva meča = 11 golova!

Objavljeno: 10.04.21 u 23:44

Lud dan u najjačem rangu francuskog fudbala!

Danas su u okviru Lige 1 odigrana dva duela. U prvom su se sastali Strazbur i PSŽ, a Parižani su odneli pobedu rezultatom 1:4. Mrežu domaćina načeo je Mbape u 16. minutu susreta, da bi potom pogađali Sarabija i Ken. Na 1:3 je smanjio u 63. Sahi, ali je novi pogodak za goste postigao Paredes u 79. minutu susreta.

Još veća ‘ludnica’ viđena je tokom okršaja Monpeljea i Marselja, koji je završen 3:3. Domaćin je do boda stigao pogotkom u 93. minutu susreta. Prvo je poveo Monpelje u prvom minutu susreta, ali je Milik taman pred odlazak na odmor izjednačio, da bi u nadoknadi prvog dela igre prednost gostima doneo Gej. Izjednačenje Monpeljeu u 47. minutu donosi Labord, ali tada na scenu stupa Peran i pogotkom donosi prednost Marselju.

Heroj domaćina bio je Labord, koji je svojim drugim golom danas, doneo izjednačenje i bod u 93. minutu.