0

LIVERPUL POSLE PREOKRETA STIGAO DO POBEDE! Sjajan gol Arnolda doneo trijumf protiv Aston Vile (VIDEO)

Objavljeno: 10.04.21 u 18:28

Fudbaleri Liverpula pobedili su Aston Vilu 2:1 posle preokreta u meču 31. kola Premijer lige.

Tim Jirgena Klopa je gubio na poluvremenu, ali uspeo da preokrene u drugom delu preko Mohameda Salaha i Trenta Aleksander-Arnolda.

Odluka je pala u 91. minutu kada je desni bek ‘crvenih’ sjajno šutirao i savladao Emilijana Martineza.

Prethodno je Salah dao gol u 57. minutu i doneo izjednačenje posle vođstva Vile, koja je povela preko Olija Votkinsa u 43. minutu igre.

Ipak, ono što je obeležilo meč je i kontroverzna odluka sudija da u prvom poluvremenu poništen gol Robertu Firminu.

Opet su se izvlačile linije i donosile odluke o kojima će se sigurno pričati.

Liverpul je sada preuzeo četvrto mesto koje vodi u Ligu šampiona, ali opet moraju da čekaju da im se poklope rezultati konkurenata, prvenstveno Vest Hema i Čelsija.