0

EL KLASIKO PRIPAO REALU: Mesi ‘bez goriva’ i magija Benzeme! (VIDEO)

Objavljeno: 10.04.21 u 22:52

Fenomenalan duel odigran je u Madridu!

Fantastičan ‘El Klasiko’ navijačima su pružili fudbaleri Real Madrid i Barselone. Prednost je domaćinu doneo Karim Benzema u 13. minutu utakmice, na asistenciju Vaskeza. Prelepa realizacija francuskog napadača, koji je Ter Štegena matirao petom u bliži ugao gola nemačkog čuvara mreže.

Prednost je poduplao Toni Kros iz slobodnog udarca, nakon što je lopta prvo pogodila Desta, a potom i nespretnog Albu. Sa prednošću Reala od 2:0 se otišlo na poluvreme.

Rezultat je smanjio Oskar Mingez u 60. minutu utakmice. Alba je centrirao, a veoma pametno je loptu kroz noge pustio Antoan Grizman, pa je Mingez mogao da sprovede loptu u mrežu.

U 90. minutu dva žuta kartona dobio je Kazemiro. Mesi je izveo jedan dosta loš slobodan udarac, zbog kog je inače Kazemiro i bio isključen.

Neverovatna šansa za Barselonu u poslednjim sekundama, ali se prečka isprečila!

Ovom pobedom Real ostaje ispred Barselone u borbi za titulu šampiona španskog prvenstva.