0

DAMJANOVIĆ NAKON PROLETERA: ‘Poklonili smo bodove!’

Objavljeno: 10.04.21 u 21:58

Nakon remija nije preterano zadovoljan bio trener Damjanović.

Nakon što su Voždovac i Proleter remizirali, javnosti se obratio i trener domaćina Jovan Damjanović.

‘Igrali smo dobro u prvom poluvremenu, stvarali smo dosta prilika i realizovali tu jednu. Dobro smo ušli u meč, momci su ispoštovali dogovor ali se osećao pritisak zbog krize rezultata koja nas prati. Za nas je ovo veliki neuspeh, naročito zbog crvenog kartona i penala posle čega je utakmica otišla u drugom smeru. Momci su zaista pokazali želju, ali mislim da smo opet poklonili bodove.’

Voždovac je imao prednost, ali je u 57. minutu dobio direktan crveni karton i primio gol iz kaznenog udarca. Iz toga nisu uspeli da se vrate, pa je meč okončan 1:1.