0
AdmiralBet ABA Liga

DERBI SREDINE PRIPAO PARTIZANU: Utakmica sezone crno-belih i velikih +23! (VIDEO)(FOTO)

Objavljeno: 08.04.21 u 17:38

U zaostalom 16. kolu ABA lige sastali su se Partizan i FMP, crno-beli slavili su ubedljivim rezultatom 97:74.

Možemo reći da je Partizan odigrao najbolju utakmicu u ABA ligi ove sezone. Predvođenim mladim Urošem Trifunovićem crno-beli su imali na poluvremenu čak +22.

Održavali su to vođstvo i tokom treće i četvrte četvrtine, bili su veoma efikasni u napadu, a na kraju su čak i povećali razliku i na kraju završili utakmicu sa +23 poena.

Osim Trifunovića koji je briljirao tokom cele utakmice i na kraju ubacio 22 poena uz 1 asistenciju u ekipi Partizana istakao se i Rašon Tomas sa 15 poena, 4 skoka i 2 asistencije.

Najbolji u ekipi FMP-a bio je Marko Pećarski sa 16 poena i 7 skokova, dok ga je pratio sa Nemanja Nenadić sa 13 poena.