0
AdmiralBet ABA Liga

ALBA UBEDLJIVA NA POLUVREMENU: Zvezda na -19!

Objavljeno: 08.04.21 u 20:50

U poslednjem meču ove sezone u Evroligi, Crvena Zvezda gubi na poluvremenu od Albe rezultatom 49:30.

Utakmica je krenula izjednačeno, čvrsta odbrana na obe strane i na kraju prve četvrtine bilo je +2 za ekipu iz Berlina. Međutim u drugoj četvrtini Alba je potpuno dominirala i napravila ogromnu razliku od čak 15 poena.

Najbolji u ekipi gostiju bio je Pejton Silva sa 14 ubačenih poena i 4 asistencije i bio je najbolji pojedinac na terenu uz Simonea Fontekia koji je upisao poen manje.

U ekipi Crvene Zvezde izdvojio se najbolji igrač ove sezone Džordan Lojd sa samo 7 ubačenih poena.

Da li će Zvezda uspeti da se izvuče u drugom poluvremenu i vrati na pravi kolosek ostaje nam da vidimo.