0

SRPSKI REPREZENTATIVAC U FOKUSU: Englezi oduševljeni Mitrovićevim gestom (VIDEO)

Objavljeno: 05.04.21 u 22:52

Svi u Engleskoj pričaju o Srbinu.

Fulam je juče poražen od Aston Vile rezultatom 3:1. Gosti su ispustili pobedu u poslednjih 15-tak minuta, primivši čak 3 gola. Jedini pogodak za svoju ekipu postigao je Aleksandar Mitrović u 61. minutu.

Srpski reprezentativac je pokazao klasu na 3 meča u dresu Orlova, kada je za 290 minuta pet puta tresao protivničke mreže. Ovog puta, nakon susreta sa Aston Vilom, sva pažnja je usmerena ka njemu zbog jednog prijateljskog gesta.

Snimak koji je obišao Englesku pojavio se na Tviter nalogu ‘VBET News-a’. Mitrović je zagrlio igrača protivničkog tima Meta Targeta i tako pokazao poštovanje uprkos iznenadnom porazu.