0

VELIKI PREOKRET SAUTEMPTONA! Barnli prokockao 0:2 i ostao bez bodova! (VIDEO)

Objavljeno: 04.04.21 u 15:30

Fudbaleri Sautemptona savladali su posle velikog preokreta Barnli u 30. kolu Premijer lige rezultatom 3:2.

Gosti su meč otvorili veoma dobro vođstvom već u 12. minutu. Piters je centrirao sa leve strane i potom dobio po nogama klizećim startom, a tek posle asistencije VAR-a sudija Mariner je pokazao na penal.

Siguran izvođač najstrože kazne bio je Kris Vud.

Već u 28. minutu Barnli je vodio sa 2:0, a prednost je duplirao Matej Vidra.

Od tog trenutka kao da je Sautempton dobio signal da zaigra, te je već do kraja prvog poluvremena stiglo izjednačenje.

Najpre je u 31. minutu pogodio Armstrong, a potom je u 42. Dani Ings izveo majstoriju i poravnao rezultat.

Osvojio je loptu pred šesnaestercem gostiju, sjajno zalomio čuvara i onda rutinski sproveo loptu kroz noge golmana Poupa u mrežu.

Momentum je u potpunosti prešao na stranu domaćih i to su oni iskoristili u 66. minutu.

Tada je Redmond postigao gol za vredan trijumf, koji je u završnici mogao da bude i ubedljiviji, ali se nisu proslavili napadači, pre svih Adams.

Sve golove sa ovog meča možete pogledati ovde.