0

MITAR NASTAVLJA DA REŠETA: Fulam ispustio pobedu protiv Vile! (VIDEO)

Objavljeno: 04.04.21 u 19:29

Aleksandar Mitrović našao se u startnih 11 posle dužeg vremena u ekipi Fulama, nakon što je prikazao odlične partije u dresu Srbije.

Fulam je izgubio od Aston Vile rezultatom 3:1, iako su gosti vodili sve do 78. minuta. Mitrović je nastavio svoju golgetersku seriju uprkos porazu i pokazao Skotu Parkeru da zaslužuje da igra.

Najbolji srpski napadač je izvršio sjajan pritisak na štopere Aston Vile u tom napadu i isprovocirao katastrofalnu grešku Tajrona Mingsa, presekao mu očajnu povratnu loptu, stuštio se ka golu, predriblao Emilijana Martineza i doveo Fulam u vođstvo.

Međutim usledio je hladan tuš u 78. minutu kada je Trezege izjednačio na asistenciju Mingsa. A samo 3. minuta bilo je potrebno Trezegeu da potpuno preokrene rezultat i tako stavi ekipu Fulama u nezavidan položaj.

Pobedu je potvrdio Oli Votkins u 87. minutu na asistenciju Traorea i tako doneo novu pobedu Vili.