0
AdmiralBet ABA Liga

BUDUĆNOST UBEDLJIVA PROTIV MEGE! Milojević trijumfovao protiv bivšeg kluba (VIDEO)

Objavljeno: 04.04.21 u 14:45

Košarkaši Budućnosti savladali su u Podgorici ekipu Mege rezultatom 92:79 u meču 24. kola ABA lige.

Bio je ovo prvi duel Dejana Milojevića na klupi Budućnosti protiv kluba koji je godinama vodio i prva pobeda.

Mega susret otvorila na sjajan način vođstvom od 20:10.

Međutim, već do kraja prve četvrtine se ta razlika istopila, a do poluvremena je Budućnost vodila sa 47:43.

Tu seriju nastavila je i u trećoj deonici u kojoj je domaćin došao do dvocifrene razlike, a u poslednjih 10 minuta ona je išla i do +20.

Od tog trenutka Budućnost je stala, a Mega serijom 9:0 smanjila razliku.

Ubedljivo najefikasniji igrač susreta bio je Filip Petrušev sa čak 28 poena i 10 skokova.

Na drugoj strani Nikola Ivanović je imao 20, uz šest asistencija, a Melvin Edžim 15 poena.