0

RADNIK BOLJI OD ZLATIBORA: Izvanredni Makarić nastavlja da rešeta! (VIDEO)

Objavljeno: 03.04.21 u 16:54

U Surdulici je odigrana utakmica 29. kola Superlige.

Fudbaleri Radnika iz Surdulice savladali su Zlatibor rezultatom 2:1. Oba gola za svoj tim postigao je Milan Makarić, dok je na drugoj strani strelac bio Nemanja Krstić.

Radnik je diktirao tempo meča i bilo je samo pitanje kada će doći do realizacije. Na poluvremenu rezultat je bio 0:0, a onda su gosti napravili penal u 57. minutu. Milan Makarić je bio siguran sa bele tačke za vođstvo Surduličana.

Sjajna igra krunisana je još jednim pogotkom samo dva minuta kasnije. Nakon centaršuta sa desne strane, odbrana gostiju se loše snašla, a na pravom mestu ponovo je bio najbolji strelac Ling Long Superlige. Makarić je postigao svoj 19. gol u prvenstvu i deluje da niko ne može da zaustavi.

Fudbaleri Zlatibora su uspeli da smanje zaostatak, ali ništa više od toga. Mrežu Radnika zatresao je Nemanja Krstić u 82. minutu.