0

PIKSI NE MORA DA BRINE: Vlahović nastavlja da trese mreže po Italiji! (VIDEO)

Objavljeno: 03.04.21 u 17:56

Dušan Vlahović nastavlja sa sjajnim partijama.

Meč između Đenove i Fiorentine završio se rezultatom 1:1. Jedini pogodak za goste postigao je srpski reprezentativac Dušan Vlahović.

Đenova je povela u 13. minutu, strelac je bio Destro. Gosti su se brzo uozbiljili i nagrada je stigla 10 minuta kasnije. Gaetano Kastrovili je uputio loptu ka Dušanu Vlahoviću, koji je izvanrednim šutem savladao golmana Đenove.

Veliki peh za Fiorentinu desio se u 51. minutu kada je iskusni Riberi zaradio crveni karton. Samim tim su morali više da se fokusiraju na odbranu.

Dušanu je ovo bio 13. gol ove sezone u 28 odigranih mečeva. On je imao i uspešan reprezentativni ciklus, postigavši vrlo bitan pogodak u meču sa Irskom.