0

‘PETARDA’ VEST BROMA NA ‘STAMFORD BRIDŽU’: Čelsi doživeo katastrofu na svom terenu! (VIDEO)

Objavljeno: 03.04.21 u 15:50

Fudbaleri Vest Bromvič Albiona pobedili su Čelsi kao gosti rezultatom 5:2 u 30. kolu Premijer lige.

Niko nije očekivao da će gosti naneti težak poraz londonskoj ekipi, a pogotovo kada su domaći poveli.

U 27. minutu preko Kristijana Pulišića, Česli dolazi do vođstva od 1:0 i sve je išlo po planu, bar do 29. minuta, kada je sve krenulo nizbrdo.

Zbog neopreznog starta Tijago Silva je zaradio drugi žuti karton i Čelsi od tog momenta ostaje sa igračem manje.

Držali su se izabranici Tomasa Tuhela dobro, sve do nadoknade vremena. U sudijskoj nadoknadi je Pereira postigao dva pogotka i VBA neočekivano dolazi do velikog preokreta i prednosti od 2:1 na poluvremenu.

Ni u nastavku nije bilo bolje po Čelsi. Prvo ih je iznenadio Robinson u 63. minutu, a samo pet minuta kasnije je stigla nova kazna, kada je Dijanj pogodio mrežu za ubedljivih 4:1.

Mejson Maunt je u 71. minutu smanjio na 2:4. Do kraja susreta VBA je samo potvrdio svoju pobedu, pošto je svoj drugi gol postigao Kalum Robinson u 91. minutu.