0

NOVI KIKS MILANA! ‘Rosoneri’ remizirali sa Sampdorijom, titula je sve dalje! (VIDEO)

Objavljeno: 03.04.21 u 15:05

Fudbaleri Milana i Sampdorije odigrali su 1:1 u prvoj utakmici 29. kola Serije A.

‘Rosoneri’ su još jednom kiksnuli i sve su dalje od vodećeg Intera.

Prvo poluvreme proteklo je bez golova, a do vođstva u nastavku su prvi stigli gosti.

Igrao se 57. minut. Nakon greške fudbalera Milana u organizaciji napada, Kvaljarela je dobio loptu i lobovao Donarumu sa 25 metara.

Samo dva minuta kasnije Milan je imao igrača više zbog isključenja Adrijena Silve.

Ipak, tek tri minuta pre kraja duela izjednačili su domaći i to preko mladog Jans-Peter Haugea.