0
Evroliga

ZVEZDA DOŠLA DO 10. POBEDE U EVROLIGI! Crveno-beli savladali Makabi! (VIDEO)

Objavljeno: 01.04.21 u 22:42

Košarkaši Crvene zvezde savladali su izraelski Makabi u 33. kolu Evrolige rezultatom 76:64.

Izabranici Dejana Radonjića su tako došli do 10. trijumfa u elitnom evropskom takmičenju, uz 23 poraza.

Prvo poluvreme je proteklo u rovovskoj borbi, a gosti iz Tel Aviva su imali uglavnom minimalnu prednost, a tako je bilo i na poluvremenu 34:33 za Makabi.

Treća deonica bila je kljlučna za Zvezdu. Dobra odbrana crveno-belih dala je rezultata, pa je četa Dejana Radonjića došla do prednosti.

Crveno-beli su ubrzo imali i dvocifrenu prednost, koja je u poslednjoj deonici iznosila i maksimalnih +13, te su Beograđani došli do trjumfa.

Najbolji u trijumfu bio je Džordan Lojd sa 21 poenom, Dobrić je dodao 13, Davidovac 11 poena.

Kod Makabija Dorsi je imao 14, a Brajant 12 koševa.