0
Košarka

STRAŠNE SCENE IZ NCAA lige: Sudija pao u sred utakmice, igrači šokirani! (VIDEO)

Objavljeno: 31.03.21 u 09:56

Nikome nije bilo svejedno.

Sinoć se u NCAA ligi igrao meč između Gonzage i USC-a. Gonzaga je rutinski slavila rezultatom 85:66, ali meč je obeležio jedan potresan detalj.

U prvom poluvremenu, u sred napada, jedan od arbitara je iz čista mira pao na parket. Izgledalo je kao da ga je nešto pogodilo.

Čim su to videli, brzo su pritrčali igrači sa klupe kao i medicinsko osoblje. Nekoliko minuta su mu ukazivali pomoć, sudija se povratio i svestan je napustio parket. Nakon meča Smit je izjavio da je stabilno i da srećom neće morati u bolnicu.