0

ŠPANIJA SAVLADALA TZV. KOSOVO: Gosti postigli gol sa 40 metara (VIDEO)

Objavljeno: 31.03.21 u 23:30

Fudbaleri Španije pobedili su tzv. Kosovo rezultatom 3:1 (2:0) u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Kataru.

Domaćinu je bilo potrebno više od pola sata da probije žilave goste, a onda je najveći deo posla rešila u roku od tri minuta.

Maestralno je pogodio Dani Olmo u 34. minutu, da bi već u sledećem napadu Feran Tores poslao strelcu u gol raspoloženog Ujkanija.

Tim Luisa Enrikea se i do tada ispromašivao, a isto je nastavio u drugom poluvremenu.

Tores i Alvaro Morata su prednjačili, a onda je usledio veliki kiks golmana Unaija Simona 20 minuta pre kraja.

Bespotrebno je izleteo previše sa svoje crte, nije najbolje izbacio loptu, a Besar Halimi dao gol sa oko 40 metara, igrao se 70. minut.

Nisu gosti mogli do senzacije, nijednog trenutka to nije bilo dovedeno u pitanje, pa je pet minuta kasnije Đerar Moreno glavom rešio sve dileme.