0

ZVEZDA LAKO SA IMT-om: Italijanska ‘mašinerija’ za polufinale!

Objavljeno: 30.03.21 u 17:53

Crvena zvezda je na svom stadionu dočekala ekipu IMT-a u okviru četvrtfinala Kupa Srbije. Znalo se ko je favorit, ali se nije očekivala ovakva dominacija već u prvom poluvremenu meča.

Domaći tim je poveo već u 4. minutu preko italijanskog špica Dijega Falćinelija. Rezultat je bio 2:0 već u 11. minutu, kada se u strelce upisao Aleksandar Katai, a trostruku prednost Crvenoj zvezdi doneo je drugi italijanski fudbaler Filipo Falko u 21. minutu susreta.

IMT je pružio zaista jednu resprektabilnu partiju, ali nisu mogli protiv mnogo jačeg protivnika. U drugom poluvremenu šansu su dobili Njegoš Petrović, Aleksa Vukanović, Aksel Bakajoko i Milan Pavkov.

Utakmicu je obeležila i povreda Nemanje Milunovića, koji je teren napustio u 36. minutu utakmice.