0
AdmiralBet ABA Liga

ZVEZDA ‘PRESLIŠALA FMP: Rutinska pobeda za tim Dejana Radonjića!

Objavljeno: 27.03.21 u 20:39

Košarkaši Crvene zvezde su više nego rutinski savladali gostujući FMP u okviru 23. kola ABA lige.

Crvena zvezda je nakon dva vezana poraza, od Budućnosti i CSKA iz Moskve, uspela da se vrati na pobedničke staze. Na svom terenu su ‘deklasirali’ komšije iz Železnika rezultatom 101-71.

Već nakon prve četvrtine se mogla videti ogromna raspoloženost u napadu ‘crveno-belih’. Na poluvreme se otišlo sa 16 poena prednosti izabranika Dejana Radonjića i već tada je utakmica bila rešena. Treća deonica je pripala Zvezdi, rezultatom 17-4, da bi u poslednjoj samo ‘odradili’ posao.

Ekipi FMP-a je ovo 12. poraz u sezoni, dok je ovo Zvezdina 13. pobeda u ABA ligi i tako nastavlja borbu za sam vrh.