0

ŠPANIJA BRUJI O POTEZU SELEKTORA! Evo zašto je Serhio Ramos napustio igru na poluvremenu!

Objavljeno: 26.03.21 u 11:55

Centralna figura odbrane Reala i reprezentacije Španije Serhio Ramos zamenjen je nakon prvog poluvremena na utakmici protiv Grčke.

Španija je otpočela ciklus kvalifikacija neslavno, igrali su nerešeno na svom terenu sa Grčkom 1:1, a mnogi veruju da je upravo zamena Ramosa razlog tome.

Ramos je zamenjen na poluvremenu, umesto njega ušao je Injigo Martinez, koji je nakon samo desetak minuta u igri skrivio penal iz kog je Grčka došla do gola.

Nakon utakmice su se svi zapitali zašto je Luis Enrike odradio ovako loš potez.

Naime, reč je o dogovoru koji postoji između selektora i fudbalera, a to je da iskusni as nije u mogućnosti da odigra više u ovom trenutku, razlog je njegovo koleno.

Ramos je pre samo nešto više od mesec dana operisao koleno.

Ipak, španski mediji, ali i navijači nisu preterano zadovoljni zbog ovog dogovora Ramosa i Enrikea, a sumnja se da je u sve umešan i Real Madrid.