0
Košarka

LEJKERSI I DALJE NE ZNAJU ZA POBEDU! Filadelfija slavila u Los Anđelesu (VIDEO)

Objavljeno: 26.03.21 u 09:40

Košarkaši Fildadelfije ostvarili su četvrtu pobedu u nizu pošto su kao gosti nadigrali Los Anđeles Lejkerse rezultatom 109:101.

Aktuelni šampioni NBA lige nisu uspeli da se suprotstave rivalu bez Lebrona Džejmsa i Entonija Dejvisa, koji zbog povreda nisu bili u sastavu, te su zabeležili četvrti uzastopni neuspeh.

Na poluvremenu je bilo nerešeno, da bi gosti dobili treću četvrtinu sa 35:17, čime su rešili pitanje pobednika, i pored toga što su se Lejkersi trgli u poslednjoj četvrtini.

Bivši igrač Lejkersa, a sada član Filadelfije, Deni Grin je blistao – meč je završio sa 28 poena i pet skokova uz jednu ukradenu loptu i dve blokade.

Set Kari se vratio u tim posle tri meča pauze zbog povrede članka, postigao je 19 poena, dok je Tobajas Heris postigao koš manje.

Kod Lejkersa, Kajl Kuzma je imao 25 poena uz devet skokova, Denis Šroder je imao dabl-dabl od 20 poena i 11 asistencija, a Montrezl Harel je postigao 20 poena.

Majami – Portland 122:125
Njujork – Vašington 106:102
San Antonio – LA Klipers 85:98
LA Lejkers – Filadelfija 101:109
Sakramento – Golden Stejt 141:119