0

VLAHOVIĆ NEDOVOLJAN: Milan savladao Fiorentinu!

Objavljeno: 21.03.21 u 20:26

Preokretom do nova tri boda!

Fudbaleri AC Milana savladali su Fiorentinu na gostujućem terenu, rezultatom 2:3. Izabranici trenera Piolija postigli su pogodak već u devetom minutu susreta. Strelac je bio Zlatan Ibrahimović, a u ulozi asistenta se našao Kjer.

MOŽDA CE VAS ZANIMATI

Izjednačenje domaćina stiglo je već u 17. minutu utakmice, kada je gol postigao Pulgar. Prvu prednost Fiorentini doneo je Frenk Riberi pogotkom u 51. minutu, na asistenciju našeg Dušana Vlahovića. Ipak, Milan je imao odgovor i za to, pa je izjednačenje usledilo u 57. minutu utakmice, ponovo asistencija Kjera, ali ovog puta je strelac bio Dijaz.

Potpuno preokret Milanu doneo je fenomenalnim golom Hakan Čalhanoglu u 72. minutu susreta!