0

TOTENHEM SE VRATIO NAKON DINAMA: Aston Vila nije imala šanse!

Objavljeno: 21.03.21 u 23:50

Aston Vila nije imala nikakve šanse protiv Totenhema.

Nakon više nego šokantnog ispadanja od Dinamo Zagreba, fudbaleri Totenhema ostavili su pobedu u domaćem prvenstvu. Oni su gostovali Aston Vili u okviru 18. kola engleske Premijer lige i tom prilikom im naneli poraz, 0:2.

MOŽDA CE VAS ZANIMATI

Prednost je gostima doneo sjajni Karlos Vinijus na asistenciju Lukasa Moure u 29. minutu susreta. To je bio ujedno i jedini gol tokom prvih 45 minuta. Totenhem je prednost poduplao u 68. minutu utakmice, kada je sa bele tačke bio siguran Heri Kejn.

Tim Žozea Murinja nastavlja borbu za mesto koje vodi u evropska takmičenja naredne sezone!