0

RUTINSKI TRIJUMF: Atalanta protutnjala kroz Veronu (VIDEO)

Objavljeno: 21.03.21 u 14:55

Fudbaleri Atalante ostvarili su trijumf na gostovanju protiv Verone rezultatom 2:0.

Atalanta je posao završila u prvom poluvremenu, tačnije od 33. do 42. minutu kada je postigla oba pogotka na ovom susretu.

Najpre je zbog igranja rukom Davidoviča dosuđen penal koji je u vođstvo pretvorio Malinovski.

Devet minuta kasnije Ukrajinac je upisao i asistenciju kod gola Duvana Zapate.

Bio je to mat u tri poteza. Golman Pjerluiđi Golini je ispucao loptu, Malinovski je spustio glavom, a Zapata potom rešio situaciju u svom stilu.

Srpski reprezentativac Darko Lazović ušao je u igru u 46. minutu, a u 74. je imao najbolju priliku za Veronu.

Našao se oči u oči sa Golinijem, koji mu je izvrsnom intervencijom odbranio udarac.

Golove sa ovog meča možete pogledati ovde.