0

PRVENAC ZA TEDIĆA! Nekadašnji napadač Čukaričkog postigao gol u pobedi Cvolea! (VIDEO)

Objavljeno: 21.03.21 u 15:55

Nekadašnji napadač Čukaričkog Slobodan Tedić postigao je prvenac u holandskom fudbalu.

Fudbaler Mančester Sitija, koji nastupa u Holandiji na pozajmici za Cvole, ušao je u igru u redovima domaćina u 46. minutu, da bi u 65. sjajno ispratio akciju i lepim lobom glavom matirao golmana gostiju za vođstvo svoje ekipe.

MOŽDA CE VAS ZANIMATI

Venlo je uzvratio u 69. preko Gemlija koji je poravnao na 1:1, da bi trijumf domaćinu doneo Lam iz jedanaesterca u 79. minutu.

Tedić je do premijernog pogotka u Holandiji stigao posle višemesečne pauze zbog teže povrede koju je zaradio na utakmici sa Emenom sredinom decembra i kasnijih komplikacija sa korona virusom.