0

PA OVU PRILIKU BI SVAKO ISKORISTIO: Neverovatan promašaj u domaćoj ligi! (VIDEO)

Objavljeno: 20.03.21 u 12:10

Sreća što nije bilo navijača na tribinama.

Na meču Prve lige Srbije između IMT-a i Kabela viđen je neverovatan promašaj. Novosađani su slavili, a komičnu situaciju možete pogledati na snimku od 1:35.

Fudbaler gostiju Aleksandar Mesarović dobio je sjajnu loptu sa desne strane, dva igrača su ostala iza njega, ali on nije uspeo da zatrese mrežu IMT-a. Ipak, navijači Kabela će mu verovatno oprostiti ovaj promašaj, s’obzirom da je postigao jedan gol na meču (42.minut) i njegov tim je slavio.

Rezultat je bio 2:0 za goste. Strelac drugog gola bio je Nenad Kočović u 77. minutu.