0

NJUKASL NASTAVLJA DA TONE: Brajton silovit!

Objavljeno: 20.03.21 u 23:51

Njukasl će se ozbiljno boriti da ostane u ligi!

U direktnoj borbi za opstanak ekipa Brajtona je savladala veoma ubedljivo gostujući Njukasl, 3:0. Brajton je poveo u samoj završnici prvog poluvremena golom sjajnog Trosarda, na asistenciju Veltmana.

MOŽDA CE VAS ZANIMATI

Samo što je počelo drugo poluvreme, prednost je duplirao Velbek na asistenciju strelca prvog pogotka Trosarda. Da je sve rešeno, bilo je jasno u 68. minutu, kada je golmana Njukasla matirao Mopaj na asistenciju Gros.

Brajton je sada 16. na tabeli, dok je Njukasl 17. U zoni ispadanje se trenutno nalaze Fulam, Vest Bromvič Albion i Šefild, a realnu šansu za opstanak još uvek ima samo Fulam.