0

NEMAC PONOVO HEROJ: Mančester Siti u polufinalu!

Objavljeno: 20.03.21 u 20:23

Gundogan je ponovo heroj Mančester Sitija!

Fudbaleri Evertona su na Gudison parku dočekali Mančester Siti u okviru četvrtfinala FA Kupa i tom prilikom pretrpeli poraz. Viđena je ogromna borba na obe strane terena, ali golova nikako nije bilo.

Prvi pogodak viđen je u 84. minutu, a delo je sjajnog nemačkog veziste Ilkaja Gundogana. Prednost gostiju je poduplao De Brujne u 90. minutu utakmice. Mančester Siti prolazi u polufinale FA Kupa.

MOŽDA CE VAS ZANIMATI

Ranije danas je svoje mesto u polufinalu ‘bukirao’ Sautempton. Oni su sa 0:3 savladali Bormut, dvostruki strelac je bio Redmond, dok se u strelce upisao i Đenepo.

Mančester Siti je veoma blizu da osvoji Premijer ligu, a odlično im za sada ide i u trci za dvostruku titulu.