0
Košarka

POKUŠEVSKI GLEDAO BOGDANOVU UTAKMICU SEZONE! Atlanta razbila Oklahomu na krilima srpskog beka! (VIDEO)

Objavljeno: 19.03.21 u 09:35

Košarkaši Atlante pobedili su ubedljivo Oklahomu rezultatom 116:93, a najbolju partiju ove sezone pružio je naš reprezentativac Bogdan Bogdanović.

Bek Hoksa je postigao 23 poena uz odličan šut iz igre 9/14, od čega su trojke 5/9, uz to je dodao šest skokova i tri asistencije za 29 minuta na parketu.

S druge strane u redovima Tandera, Aleksej Pokuševski se ispromašivao i meč završio sa četiri poena (2/11, 0/3 trojke) uz šest skokova i dve asistencije.

MOŽDA CE VAS ZANIMATI

Atlanta je već u prvoj deonici imala 10 poena prednosti, i bilo je jasno da će gosti vrlo teško imati neku šansu. Već na poluvremenu je bilo +20 za Hokse (61:41), koji su u drugom poluvremenu spustili gas i lagano priveli meč kraju.

Pored Bogdana, kod Atlante je Jang takođe ubacio 23 poena, uz devet asistencija i pet skokova dok je 19 poena dodao Džon Kolins.