0

FULAM TONE: Lids ih ‘gurnuo’ korak bliže Čempionšipu!

Objavljeno: 19.03.21 u 23:23

Fulam kapitulirao na Krejven Kotidžu!

Fudbaleri londonskog Fulama dočekali su Lids u okviru 29. kola Premijer lige i tom prilikom doživeli poraz 1:2. Lids je poveo već u 10. minutu golom Ajlinga, ali je on poništen nakon provere VAR-a. Ipak, u 29. minutu sve je bilo regularno i Lids je poveo, a ovog puta strelac je bio Bamford!

MOŽDA CE VAS ZANIMATI

Taman kada se mislilo da će se na poluvreme otići minimalcem gostiju, izjednačenje domaćinu doneo je Andersen na asistenciju Lukmana. Drugo poluvreme je prošlo u velikoj borbi, a novu prednost, ispostaviće se i pobedu Lidsu doneo je Rafinja u 58. minutu.

Fulam nastavlja sve više da klizi prema Čempionšipu!