Evropske lige Fudbal
16:43 17.03.2021.

SKANDAL U ITALIJI: Fudbaleru Milana preti kazna zbog vređanja sudije na društvenim mrežama

FOTO: Twitter

Tužilaštvo Italijanske fudbalske federacije otvorilo slučaj protiv Tea Ernandeza zbog objave na Instagramu.

Naime, Francuz je nakon meča protiv Napolija bio besan na sudiju Fabricija Paskvu jer nije pogledao VAR snimke i dosudio penal za njegov tim, pa je na društvenoj mreži Instagram objavio sliku arbitra uz nekoliko emotikona koji povraćaju.

[display-posts taxonomy=“post_tag“ tax_term=“trending“ image_size=“full“ posts_per_page=“2″ exclude_current=“true“ title=“MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI“]

Iako je defanzivac Milana ubrzo obrisao spornu objavu, već je bilo kasno. Italijanski mediji pišu da je protiv njega pokrenut postupak i da bi mogao da bude kažnjen, bilo novčano ili u vidu suspenzije.

Podsetimo, zbog neprimerenih reakcija na pomenutom meču, Ante Rebić je kažnjen sa dva meča suspenzije, dok Đanluiđi Donaruma mora da plati 10 hiljada evra.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HOT SPORTSKE VESTI (@_hotsport)

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...