0

SERIJA A: Torino nakon preokreta u poslednjim minutima savladao Sasuolo

Objavljeno: 17.03.21 u 17:00

Fudbaleri Torina savladali su nakon velikog preokreta Sasuolo 3:2 u odloženom meču 24. kola Serije A.

Sasuolo je posle prvih 45 minuta imao dva gola prednosti zahvaljujući Domeniku Berardiju, koji je postigao oba. Najpre je doveo goste u vođstvo već u šestom minutu na asistenciju iskusnijeg kolege iz napada Frančeska Kaputa, da bi na 2:0 povisio u 38.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Torino je napadao, stvarao šanse u međuvremenu, ali nije mogao do gola. U drugom delu Torino je bio bolji rival, a do prvog gola. koji je bio delo Simonea Zaze, stigli su u 74. minutu, ali je isti poništen zbog ofsajda. Samo tri minuta kasnije iskusni napadač je pogodio i smanjio rezultat, dok je Mandragora doneo Bikovima izjednačenje u 87, minutu. Gol za preokret i tri boda postigao je Simone Zaza u drugom minutu sudijske nadoknade.

Torino je nakon današnjeg trijumfa izašao iz opasne zone – „bikovi“ su na 17. mestu sa 23 boda, dok je Sasuolo osmi sa 39 poena.