0

EL FARDU BEN ZA ISTORIJU! Fudbaler sa Komora najbolji strelac od svih stranaca Zvezde! (VIDEO)

Objavljeno: 15.03.21 u 16:59

Fudbaler Crvene zvezde El Fardu Ben najbolji je strelac od svih stranaca u istoriji crveno-belih.

Šampion Srbije na poluvremenu vodi sa 2:1 protiv Voždovca u 27. kolu Superlige Srbije.

MOŽDA CE VAS ZANIMATI

Posle 30 minuta fudbala na ‘krovu’ rezultat je 1:1, a gol za Zvezdu je postigao El Fardu Ben i to je njegov 61. gol.

On je na taj način postao najbolji strelac od svih stranaca koji su ikada nosili crveno-beli dres i iza sebe ostavio Ričmonda Boaćija, koji je postigao 60 golova.