0

MIHA BOLJI OD RANIJERIJA: Nova pobeda Bolonje!

Objavljeno: 14.03.21 u 14:47

Sjajna utakmica za izabranike nekadašnjeg selektora Srbije!

U okviru 27. kola Serija A, Bolonja je na svom stadionu ugostila Sampdoriju. Domaćin je bio bolji rival na današnjem susretu i slavio je rezultatom 3:1.

Izabranici Siniše Mihajlovića, do prednosti su stigli u 27. minutu. Asistenciju Palasija, iskoristio je Musa Barou.

Gosti su 10 minuta kasnije uzvratili pogotkom iskusnog Fabija Kvaljarele.

Bolonja je želela pobedu, a uzbuđenjima u prvom delu igre nije bilo kraja. U 41. minutu meča, Matijas Svanberg je savladao Emila Audera i tako ponovo doneo prednost domaćoj ekipi.

Konačan rezultat postavljen je u 70. minutu. Roberto Soriano zatresao mrežu gostujuće ekipe, a u ulozi asistenta se našao strelac drugog pogotka.