0

SERIJA A: Kakav okršaj Srba – Lazović pogodio, Đuričić ‘poništio’ njegov gol, na kraju tri boda Sasuolu! (VIDEO)

Objavljeno: 13.03.21 u 16:59

Veoma je uzbudljivo bilo ovog popodneva na stadionu ‘Mapei’, gde su u sklopu 26. kola Serije A snage odmerili Sasuolo i Verona.

Domaća ekipa je stigla do tri nova tri boda, nakon trijumfa rezultatom 3:2 (1:1).

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Sasuolo je na idealan način otovrio utakmicu i poveo već u četvrtom minutu susreta kada je Manuel Lokateli zatresao mrežu gostiju sa ivice kaznenog prostora. Morala je tada Verona da zaigra ofanzivnije i to joj se isplatilo u finišu prvog dela.

Na Lazovića su zaboravili igrači domaćeg tima u 43. minutu, što je bivše krilo Zvezde iskoristilo na najbolji način. Prijem lopte, telo u savršenom položaju za udarac, i neodbranjiv šut uz desnu stativu gola Konsiljija.

(VIDEO:YouTube/REALTIME GOAL)

Odmah na početku drugog poluvremena stigao je odgovor na drugoj strani i to od Lazovićevog saigrača iz reprezentacija Filipa Đuričića.

Hitronogi ofanzivac je iskoristio jednu odbijenu loptu u kaznenom prostoru i precizno gađao ispod noge defanzivca, pa je lopta završila u mrežu golmana Verone.

Nije se predavao Lazović, u 79. minutu probio je po desnoj strani i uposlio Federika Di Marka koji je doneo iznednačenje svojoj ekipi.

Ipak Verona nikako nije mogla do boda na ovoj utakmici, jer je samo dva minuta kasnije pogodak Hameda Traorea posle gužve u petercu rivala najavio Sasuola.

Nakon 26 utakmica Sasuolo je na osmom mestu s 39 bodova, dok Verona ima meč više i boda manje, a nalazi se odmah iza njih. Oba tima su prilično daleko od mesta koje vodi u Evropu, jer Napoli koji je prvi iznad crte ima 47 bodova.