0

NINKOVIĆ REŽIRAO PREOKRET! Bivši fudbaler Zvezde ušao sa klupe i postigao sjajan gol! (VIDEO)

Objavljeno: 13.03.21 u 11:20

Srpski fudbaler Miloš Ninković igra sjajno u Australiji!

Bivši reprezentativac naše zemlje i nekadašnji as Crvene zvezde postigao je gol preokreta i jedan je od najzaslužnijih za pobedu Sidneja nad Njukals Džetsima od 2:1.

MOŽDA CE VAS ZANIMATI

Ninković je ušao u igru u 53. minutu, a bilo mu je potrebno 11 minuta da napravi pometnju i najavi veliki preokret.

Sidnej je gubio, a Miloš je izuzetno preciznim udarcem matirao golmana i poravnao rezultat na 1:1.

Aleks Vilkinson je u 80. minutu, posle odličnog kornera, doveo Sidnej do prednosti i ispostaviće se postavio konačan rezultat.