0

BUNDESLIGA: Bajern lako, petarda Volfsburg protiv Šalkea

Objavljeno: 13.03.21 u 17:40

Četiri uzbudljiva meča odigrana su kada je u pitanju današnji program 25. kola Bundeslige.

Bez mnogo muke i prolivenog znoja Volfsburg je pregazio već prežaljeni Šalke i ispratio ga s pet golova u mreži.

U prvom poluvremenu je postignut samo jedan gol, tačnije autogol, a strelac je bio Škodran Mustafi u 31. minutu. U drugom poluvremenu košmar tima iz Genlzenkirhena. Već u 51. minutu prego Veghorsta domaćin dolazi do prednosti od 2:0, a do kraja su pogađali Baku, Brekala i Filip.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Lagano je do novih bodova došao i Bajern koji je savladao Verder u Bremenu s 3:1. Veoma rapsoložen bio je Tomas Miler koji je namestio dva gola, prvi u 22. minutu Gorecki i drugi Gnabriju u 35. minutu. Bajern je do trećeg pogotka došao preko Roberta Levandovskog u 67. minutu, pa su malo usporili, a onda je u Verder u 85. minutu došao do počasnog gola.

Fudbleri Majnca u finišu utakmice su golom Kvajsona stigli do tri boda protiv Frajbura, dok je Union Berlin slavio protiv Kelna nakon prekreta. Gosti su poveli golom Dude s penala u nadoknadi prvog poluvremena, da bi na početku drugog izjednačio Kruze. Konačan rezultat i pobedu domaćoj ekipi doneo je golom Trimel u 67. minutu.