0
Evroliga

BIVŠI KOŠARKAŠ ZVEZDE SRUŠIO CSKA! Armani se radovao u Moskvi uz sjajnu partiju Pantera! (VIDEO)

Objavljeno: 11.03.21 u 20:25

Košarkaši Armanija iz Milana savladali su u Moskvi CSKA rezultatom 84:76, u meču 29. kola Evrolige.

Najzaslužniji za trijumf manekena bio je nekadašnji igrač Crvene zvezde, Kevin Panter koji je briljirao sa 32 poena.

Furiozno je krenula gostujuća ekipa i prvu četvrtinu dobili su sa 30:10. CSKA je uspeo da ublaži zaostatak do kraja prvog poluvremena i Armani je na odmor otišao sa +13.

Domaćin je bolje otvorio treću deonicu i uspeo da se vrati na šest poena zaostatka, ali je Milano u završnici četvrtine odigrao odlično i pred poslednjih 10 minuta bilo je +15 za Armani, te povratka za ruski tim više nije bilo.

Pored Pantera u Armaniju se istakao Ševon Šilds sa 14 poena, Lidej je dodao 12.

U ekipi CSKA istakli su se Majk Džejms sa 21 i Šengelija sa 20 poena i 10 skokova.