0

NOVI TRENER MARSEJA DEBITOVAO POBEDOM: Sampaoli izvlači Marsej iz krize?

Objavljeno: 10.03.21 u 23:33

Nakon poraza od četvoroligaša u kupu Francuske, Marsej izgleda bolje sa novim trenerom Horheom Sampaolijem.

Argentinski stručnjak startovao je sa pobedom na klupi Marseja i prekinuo seriju od tri utakmice bez pobede u Ligi 1. Oni su u odloženom 22. kolu pobedii Ren rezultatom 1:0 (0:0).

Inače meč je trebao da bude odigran 30. januara ali je odložen zbog upada huligana u trening centar Marseja zbog loših rezultata.

Sama utakmica je bila poprilično nezanimljiva sa malo šansi. Obe ekipe su imale samo po dva šuta u gol. Najbolju šansu za Ren je imao Martin Terije u 76. minutu, ali je pogodio prečku.

Gol odluke postigao je Mikael Kuisans samo dva minuta pre isteka regularnog toka utakmice. Luis Enrike je odlično centrirao a Mikael je glavom postigao pobedonosni gol koji je veoma obradovao Horhea i čelnike Marseja.

Ren je pretrpeo peti uzastopni poraz u Ligi 1, a kao i Marsej ispao je iz kupa Francuske.