SRBIN BRILJIRA: Kostić u timu kola Bundeslige, brojke koje beleži u poslednje vreme su nestvarne!

Objavljeno: 08.03.21 u 11:35

U sjajnoj je formi Kragujevčanin.

Vikend u Bundesligi obeležio je srpski reprezentativac Filip Kostić, a sjajna partija mu je donela mesto u timu kola po izboru ‘Sportšaua’.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

U remiju Ajntrahta i Štutgarta (1:1), Kostić je u 69. minutu postigao gol za izjednačenje. On je i u 55. minutu zatresao mrežu, ali je taj gol poništen.

Kostić je do sada tri puta pogodio mrežu u Bundesligi, a drugi je asistent takmičenja, sa 10 ‘nameštenih’ golova koliko ima i Džošua Kimih, sa 11 je neprikosnoven za sada Tomas Miler.

Inače, Kostić je povezao čak sedam utakmica u kojima je bio akter kod pogotka, kod ukupno čak 10 pogodaka.