0

PETARDA PARTIZANA PROTIV RADA: Crno-beli su u odličnoj formi! (VIDEO)

Objavljeno: 07.03.21 u 19:04

Završen je meč 26. kola Superlige Srbije između Rada i Partizana.

Na Banjici smo imali priliku da gledamo veoma raspoloženu ekipu Partizana. Crno-beli su savladali Rad rezultatom 5-0.

Strelac prvog gola bio je Filip Holender u 25. minutu. Takuma Asano je sjajno istrčao kontranapad, priograo je Holendera koji postiže svoj prvi gol u 2021. godini.

Potom je Natho 10 minuta kasnije iskoristio pas od Markovića i prilično lako zatresao mrežu Rada.

U 48. minutu stiže novi gol. Natho je ovoga puta bio asistent Lazaru Markoviću. Tako je Partizan otišao na pauzu sa prednošću od 3:0.

Malo manje od 20-tak minuta kasnije, novi stranac sa 100 i više utakmica odigranih za Partizan, postiže 4. gol na meču. Sejduba Suma donosi novu radost Grobarima.

Konačan rezultat postavlja mladi Filip Stevanović u 72. minutu.

Na ovom meču smo imali i jednu zanimljivu situaciju koja sigurno ne bi uticala na rezultat i da je dosuđen gol. Igrao se 33. minut, Rad je imao slobodan udarac sa nekih 30-tak metara, ali je Popović reagovao. Domaći su se bunili, a samu situaciju možete i vi proceniti.

U 89. minutu jedan igrač Rada je dobio crveni karton. U pitanju je Stojisavljević koji je kao poslednji igrač odbrane povukao Nemanju Jovića.