0

NOVI KIKS LIVERPULA: Mitar dobio šansu na kašičicu! (VIDEO)

Objavljeno: 07.03.21 u 18:00

U okviru 27. kola Premijer lige, odigran je meč između Liverpula i Fulama.

Fulam je uspeo da priredi iznenađenje aktuelnom šampionu Engleske. Rezultat je bio 1:0, a postavio ga je Mario Lemina u 45. minutu. Lopta se nakon slobodnog udarca odbila do Salaha, ali se lukavi Lemina prikrao, oduzeo mu je i sjajno šutirao ka Alisonu koji nije imao šanse.

Neverovatan podatak je taj da Liverpul u poslednjih 7 mečeva u Premijer ligi ima samo jednu pobedu. Redom su gubili od Brajtona, Sitija, Lestera, Evertona, Čelsija i danas od Fulama. Jedinu pobedu u tom periodu su uspeli da ostvare 28. februara na gostovanju Šefildu.

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović u igru je ušao tek u 85. minutu. Ipak zaradio je ‘pametan’ žuti karton pred sam kraj meča. On je odugovlačio, pa ga je sudija kaznio u 96. minutu.