AdmiralBet ABA Liga

POLUVREME: Partizan ponovo neprepoznatljiv, Cibona vodi! (TVITOVI)

Objavljeno: 06.03.21 u 19:59

Košarkaši Partizana se u okviru 20. kola regionalne lige nadmeću protiv Cibone.

Neverovatno loše igraju crno-beli. Oni su za poluvreme uspeli da ubace samo 36 poena. Srećom ni  Cibona ne blista, ali je postigla 37 koševa i tako vodi na velikoj pauzi.

Prva četvrtina bila je manje više izjednačena. Nikola Janković je predvodio Partizan ubacivši 10 poena, ali to nije bilo dovoljno najtrofejnijem srpskom klubu da na prvi predah ode sa prednošću. Bilo je 24:19 za goste.

Cibona je nastavila u sličnom ritmu, iako ni njihova igra nije za pohvalu. Oni uspevaju da održe prednost i tokom drugog perioda. Solidnu minutažu imao je Nikola Radovanović, mlado krilo Partizana, ali je na drugoj strani takođe mladi Roko Prkačin pokazao više. Na 50tak sekundi do poluvremena, Partizan je gubio 6 razlike, no ipak je košem Trifunovića i trojkom Stefanovića uspeo da ode na -1.