NISU IMALI SNAGE ZA PREOKRET: Igokea savladala FMP i približila se plej-ofu!

Objavljeno: 06.03.21 u 16:38

Duel između FMP-a i Igokee otvorio je 20. kolo regionalne lige.

Igokea je savladala FMP rezultatom 82:87 (20:21, 21:29, 17:28, 24:9).

Košarkaši tima iz Železnika su u ovaj meč ušli sa namerom da pruže što bolji otpor favorizovanoj Igokei. Smenjivale su se obe ekipe u vođstvu tokom prve četvrtine, koja je na kraju ipak pripala gostima (20:21).

FMP je uz agresivnu odbranu pretio i u nastavu meča. Tako je na 4 minuta pred kraj drugog perioda rezultat iznosio 36:36. Onda je par grešaka dozvolilo Igosima da naprave seriju 8-0 i malo se odlepe.

Tokom treće četvrtine, ekipa iz Laktaša dolazi do najveće prednosti u meču. Bilo je 23 poena razlike za tim Dragana Bajića. U poslednjem periodu, domaćini su koristili greške Igokee. Čak su minut pred kraj prišli na jednocifrenu razliku, ali nije bilo vremena za nešto više.